Bytów, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcji Okien Niemcy

Niemcy

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

OFERTA NR. 12/16

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy pracowników do produkcji okien z tworzyw sztucznych.

Zakres obowiązków :

- typowe prace przy produkcji okien

Wymagania :
- wykształcenie jako stolarz lub doświadczenie przy produkcji okien konieczne
- prawo jazdy i własny samochód
- dyspozycyjność
- podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna
- gotowość do pracy w zespole
- gotowość pracy na zmiany i nadgodziny
- mile widziane osoby osoby które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :
- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
- umowę o pracę na czas nieograniczony
ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BAP-DGP
- wypłatę dodatkowych bonusów
- do 30 dni urlopu płatnego
- pracę w rzetelnej i uczciwej firmie
- zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( w języku niemieckim ) , podając nr oferty , pocztą na adres:

Fraunholz Personal Service GmbH
Äußere Plauensche Str.20
08056 Zwickau
Frau Tobiś Małgorzata

lub na adres email : m.tobis@fraunholz-personalservice.de

Tel. 004937530355313

Prosimy o załączenie kopii dyplomów , kursów , szkoleń , świadectw pracy.
Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia Fraunholz Personal Service GmbH

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Kwiecien, 2016  14:19

Identyfikator: 579912

Wyświetleń: 2410